O nas

Działamy mobilnie, dzięki czemu zaoszczędzamy cenny czas naszych klientów, którzy bez wychodzenia z domu lub pracy, uzyskają za pośrednictwem telefonu, czy Internetu rzetelną i profesjonalną pomoc od naszego eksperta. Po zakończonej rozmowie klienci na swój adres e-mail otrzymają szczegółowe symulacje, analizy i informacje na temat produktu, który ich interesuje, wraz z wykazem niezbędnych dokumentów. Dla Państwa wygody, nasz specjalista jest także do dyspozycji w miejscu i terminie wyznaczonym przez klienta. Dzięki temu, że jesteśmy mobilni nie ogranicza nas lokalizacja ani odległość.

Naszym celem jest długotrwała pomoc klientom w procesie zarządzania własnymi finansami, oparta o zasady partnerstwa oraz wzajemnego zaufania. Nasz specjalista jest dostępny od momentu poszukiwania najlepszej oferty, poprzez negocjacje, podpisanie umowy, aż do zakończenia danej inwestycji.

Pośrednictwo finansowe z Macnus Consutling, to wieloletnie doświadczenie na rynkach finansowych, oszczędność czasu oraz korzystanie z najnowszych narzędzi informatycznych.

Mamy nadzieję, że przedstawiona przez nas propozycja, będzie spełniać Państwa oczekiwania i potrzeby.