Gorąco polecam wszystkim usługi Doradcy Finansowego Macnus Consulting. Szybka, fachowa i miła obsługa od pierwszego spotkania. Doradca w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej w momencie wyboru kredytu, jak i w trakcie całego procesu uzyskiwania pożyczki. Ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów, czasem wykraczające poza zakres standardowej usługi (działanie z upoważnienia klienta w różnych instytucjach). Monitoring, zawsze bieżąca informacja o przebiegu przyznawania kredytu. Skuteczność działania, która w naszym przypadku zaowocowała przyznaniem kredytu. Do ostatniej chwili, czyli do wypłaty pożyczki czuliśmy się zaopiekowani. Doradca Finansowy dowiadywał się nawet po wypłacie przez bank ustalonej kwoty, czy wszystko jest w porządku. Dzięki Doradcy Finansowemu Macnus Consulting dziś możemy się cieszyć naszym upragnionym mieszkaniem. Jesteśmy wdzięczni za tak profesjonalną i nieocenioną pomoc.


Iza, lat 36, aktorka, Warszawa
Maciej, lat 39, trener, Warszawa

We wrześniu 2009 roku starałam się o kredyt hipoteczny na kupno mieszkania. Gdy w jednym z banków wyceniono nieruchomość dużo poniżej ceny dewelopera skontaktowałam się z Doradcą Finansowym Macnus Consulting. Doradca szybko przedstawił mi oferty kilku banków, wskazał jakie dokumenty muszę złożyć, pomógł w wyborze najlepszej oferty i umówił na podpisanie umowy. Wszystko zostało załatwione sprawnie i profesjonalnie. Kredyt już uzyskałam, ale nadal mogę liczyć na pomoc Doradcy Finansowego, jeśli mam jakieś wątpliwości związane z przebiegiem kredytu.


Elżbieta, 54 lata, farmaceutka, Mińsk Mazowiecki
Bardzo sprawna, szybka i profesjonalne obsługa, nie tylko w zakresie pomocy przy uzyskaniu kredytu hipotecznego ale i również przy doradztwie i obsłudze polis ubezpieczeniowych na dzieci. Doradca w pełni zorientowany, można liczyć na fachową pomoc. Doradca monitoruje przebieg aplikacji, bardzo szybko odpowiada na zapytania, szczegółowo i rzetelnie informuje od sytuacji rynkowej. Dosłownie prowadzi za rękę. W naszym przypadku czuliśmy się zaopiekowani bezpiecznie. Jak najbardziej polecam.

Asia lat 32, spedytor, Gdańsk
Michał lat 32, , kustosz muzealny, Gdańsk

Serdecznie polecam usługi Doradcy Finansowego Macnus Consulting. Współpracujemy już ponad 3 lata przy różnych projektach. Spotkałem się tutaj z szybką, fachową i profesjonalną obsługą. Zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów, najpierw podczas ubezpieczania samochodu, a później podczas likwidacji szkody. Stały monitoring spraw, zawsze bieżąca informacja o przebiegu postepowania w przypadku likwidacji szkody. Skuteczność działania, na wszelkich polach w których współpracujmy: kredyt mieszkaniowy, ubezpieczenie dwóch mieszkań, ubezpieczenie na życie dla mojego najmłodszego synka oraz ubezpieczenie samochodu. Zawsze byłem i jestem pod wrażeniem profesjonalnej i nieocenionej pomocy.


Marek, lat 38, przedsiębiorca, Warszawa

Z czystym sumieniem i przekonaniem mogę polecić usługi Niezależnego Doradcy Finansowego Macnus Consulting. Sprawna, rzetelna i kompleksowa usługa na każdym etapie realizowanej inwestycji. Począwszy od wyboru najkorzystniejszej dla nas oferty kredytowej, przygotowaniu wszelkich niezbędnych dokumentów i druków, ich złożeniu i załatwieniu wszystkich potrzebnych formalności, a kończąc na ubezpieczeniu nieruchomości czuliśmy się w pełni profesjonalnie obsłużeni. To wszystko przy pełnym zaangażowaniu Doradcy i w dogodnych dla nas czasie i miejscu. Doradca był zawsze gotowy do wyjaśnienia wszelkich naszych wątpliwości, pytań i zawiłości procedur bankowych. Bardzo sprawnie i bez żadnych niespodzianek przebrnęliśmy przez ten burzliwy dla nas okres. Cieszymy się bardzo, że wybraliśmy do prowadzenia naszych spraw finansowych Doradcę Firmy Macnus Conslulting. Dziękujemy


Rafał, 46 lat, Manager, Warszawa
Renata, 40 lat, Specjalista ds. Ubezpieczeń, Warszawa

Gdybym nie była przykładem, nie uwierzyłabym, że otrzymanie kredytu jest takie proste, oczywiście proste tylko dzięki pomocy Doradcy Finansowemu Macnus Consulting. Po pierwsze możliwość wyboru spośród kilku ofert, które przygotował Doradca. Sprawdził optymalne rozwiązanie i dostosował kredyt do moich potrzeb i warunków finansowych. Następnie przygotował dokumenty i przekazał do wybranego banku - podpisałam tylko formularze:) Doradca zatroszczył się o poprawne wypełnienie dokumentów i dostarczenie do banku. Wycena nieruchomości - nie poniosłam żadnych kosztów, gdyż Doradca dowiedział się, że wykonane przez niego zdjęcia mogą stanowić podstawę wyceny. Decyzję o przyznaniu mi kredytu otrzymałam od Doradcy, następnie Bank przesłał wiadomość. Pojawiłam się w banku tylko na podpisanie umowy. Otrzymałam kredyt, ale Doradca nadal jest w kontakcie ze mną. Otrzymuję ważne informacje dotyczące mojego kredytu i banku, które mogą wpłynąć na szybszą spłatę lub zmniejszenie raty. Doradca Finansowy Macnus Consulting jest polecany przeze mnie wszystkim moim znajomym, którzy planują wziąć kredyt i każdy z nich jest zadowolony. Polecam Doradcę wymagającym Klientom, gdyż jego profesjonalizm działania oraz zaangażowanie wpływa na poczucie, że jesteś jedynym Klientem Doradcy.


Agnieszka, lat 33, specjalista, Zielonka

Współpracuję z Macnus Consulting Mobilnym Doradcą Finansowym od lat. Firm świadczących podobne usługi oraz biur pośrednictwa jest na rynku bardzo dużo. Bardzo wiele z tych firm "wypróbowałem". Niestety moje oczekiwania były inne. Mobilny Doradca Finansowy Macnus Consulting wykazuje się bieżącą znajomością rynku, który jak wiemy ciągle się zmienia. Jest konkretny i pracowity. Nie trzeba go namawiać do wykonania określonej pracy. Sam podaje dużo rozwiązań w zależności od danych okoliczności. Tego co on wie nie można się nauczyć raz i dobrze. Trzeba śledzić rynek na bieżąco i określone jego tendencje. Ma taki zakres wiedzy, że potrafi zaskoczyć nawet tych którzy są dobrzy w tej branży. Współpraca z Doradcą przynosi mnie i mojej firmie wymierne korzyści. Szczerze polecam jego pracę, wiedzę i kreatywność.


Deweloper, lat 59, Warszawa

Cieszy nas świadomość współpracy z najlepszymi dlatego też zdecydowaliśmy się skorzystać z usług Doradcy Finansowego Macnus Consulting. Profesjonalizm, sumienność i skuteczność działania to główne atuty tej firmy. Podejmując decyzję kierowaliśmy się również doświadczeniem i znajomością rynku kredytów hipotecznych. Nie bez znaczenia jest także stały kontakt z Doradcą, zarówno osobisty, jaki mailowy. Ze wszystkimi wątpliwościami mogliśmy zwrócić się właśnie do Niego. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z Doradcą Finansowym Macnus Consulting. Dzięki Jego osobistemu zaangażowaniu w bardzo krótkim czasie otrzymaliśmy kredyt na korzystnych dla nas warunkach.


Agata, lat 25, pedagog, Węgrów
Marcin, lat 27, przedsiębiorca, Węgrów

Serdecznie polecam usługi doradcze firmy Macnus Consulting. Mam bardzo dobre doświadczenia w uzyskaniu kredytu jak i ubezpieczeń przy pomocy tej firmy. Wszystko zostało jasno i dokładnie wyjaśnione, żadnych ukrytych kosztów i wszystko po myśli klienta. Bardzo dobry kontakt o każdej porze dnia i zawsze ogromna chęć pomocy i rozwiązania szybko sprawy.


Łukasz, lat 28, specjalista IT, Warszawa

Z usług Doradcy Finansowego Macnus Consulting korzystałam przy procesie wyboru i uzyskania kredytu hipotecznego, łącznie z ubezpieczeniem nowego mieszkania. Polecam z pełną odpowiedzialnością ze względu na: kompetencje i wiedzę, dzięki której uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości, a było ich wiele, nieocenioną pomoc i zaangażowanie przy rozwiązywaniu problemów jakie pojawiały się po stronie developera, w tym też bezpośredni kontakt z developerem i bankiem, dzięki, któremu udało się wyjść z impasu i sfinalizować umowę, a także ze względu rzadko spotykaną cierpliwość, opanowanie i życzliwość.


Ewa, lat 37, specjalista, Piaseczno

Z przyjemnością polecamy współpracę z doradcą finansowym ze względu na profesjonalizm, skuteczność, dobranie najlepszych warunków kredytu hipotecznego oraz fakt, że budowane jest zaufanie już od pierwszego spotkania tak, że ani przez chwilę nie mieliśmy wątpliwości co do prowadzenia nasze sprawy kredytowej. Na początku wydawało nam się, że otrzymanie kredytu hipotecznego będzie drogą przez mękę, znając polskie urzędy oraz uporczywość banków. Jednak przy współpracy z doradcą finansowym, była to czysta przyjemność i kredyt został załatwiony z taką łatwością i na bardzo dobrych warunkach, że gdyby nie fakt iż trzeba go spłacać z chęcią wzięli byśmy jeszcze kilka ;-). Taka sama jakość współpracy miała miejsce podczas ubezpieczenia samochodu oraz mieszkania – 100% zaangażowania doradcy finansowego.


Dominika, 35 lat, specjalista ds. funduszy unijnych, Warszawa
Michał, 36 lat, specjalista ds. logistyki, Warszawa

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Macnus Consulting jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Z pewnością sprosta ona wielu ambitnym zadaniom i będzie w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Pracownik firmy Macnus Consulting wykazał się ogromnym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego, a także głęboką wiedzą na temat sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Doradca finansowy jest energiczny, komunikatywny, łatwo nawiązuję kontakty z klientami. Jest osobą sumienną i bardzo zaangażowaną w pracę. Wybrał najkorzystniejszą ofertę dla mnie, pomógł skompletować wszystkie dokumenty, na bieżąco informował telefonicznie i mailowo o postępach w przyznaniu kredytu. W każdej chwili był gotowy wyjaśnić wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania związane z zawiłymi procedurami bankowymi. Od momentu rozpoczęcia współpracy z doradcą, aż do wypłaty kredytu, czułam się pewna, że cały proces przyznania kredytu zakończy się sukcesem.


Iwona, lat 29, księgowa, Mińsk Mazowiecki

Pełen profesjonalizmu mądry człowiek. Zarówno kredyty jak i ubezpieczenia domu nie są dla niego zagadką. Wszystko bardzo dobrze tłumaczy. W pełni angażuje się w wykonywaną pracę. Jestem bardzo zadowolona z Mobilnego Doradcy Finansowego Macnus Consulting. Korzystam w sposób ciągły z jego usług i polecam innym.


Magda, lat 32, Mama na etacie, Warszawa

Polecamy jakość usług oferowanych przez Doradcę Finansowego Macnus Consulting wszystkim marzącym o własnym mieszkaniu. Od początku naszej współpracy Doradca Finansowy wykazał duże zaangażowanie przy wyborze najlepszego dla nas kredytu. Skompletował wszystkie dokumenty. Na bieżąco informował nas o przebiegu kredytu. Do momentu podpisania umowy i wypłaty kredytu mogliśmy liczyć na jego profesjonalną pomoc. Doradca Finansowy Macnus Consulting spełnił całkowicie nasze oczekiwania. Dzięki jego doskonałemu przygotowaniu, dokładności, wiedzy i rzetelności dzisiaj mamy „własny kąt”.


Aneta, lat 33, nauczycielka, Łuków
Jarek, lat 34, monter okien, Łuków

Niniejszym pragnę wyrazić moje zadowolenie ze współpracy z firmą Macnus Consulting, której doradca pomógł mi wybrać najlepszy kredyt mieszkaniowy na niezwykle trudnym rynku, związanym z obecnym kryzysem finansowym. Od pierwszego momentu miałem pełny kontakt z doradcą i opiekę od wyboru, aż do uzyskania kredytu, a nawet dłużej, gdyż wykazał się także wiedzą wybiegającą daleko poza ramy standardowego doradztwa kredytowego. Wszelkie formalności były załatwiane z należytą starannością, terminowo i solidnie, a o każdym wydarzeniu byłem natychmiast informowany. Z całym przekonaniem mogę polecić tę firmę jako sprawdzoną i profesjonalną z elastycznym podejściem do klienta.


Marek, lat 28, operator procesu produkcyjnego, Mińsk Mazowiecki

Gorąco polecam usługi Doradcy z firmy Macnus Consulting. Od pierwszego naszego spotkania zwróciłem uwagę na Jego fachowość, znajomość tematu. Doradca ten był w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej w trakcie całego procesu uzyskiwania kredytu hipotecznego z banku. Był on bardzo zaangażowany i pomocny podczas kompletowania dokumentów, oraz we wszelkich problemach wynikających z procedur bankowych. No i przede wszystkim dzięki Jego skuteczności dostałem kredyt bez udziału własnego. Dzisiaj mogę się cieszyć swoim nowym mieszkaniem. I nadal mam kontakt z Doradcą, do którego mogę zawsze zadzwonić. Dziękuję


Sławomir, lat 53, przedsiębiorca, Warszawa